KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045334
nr 1604 5334
Kjell Lönnblad, Tulpaner i fönster. Signerad, daterad 1946. Olja på pannå, 70x60 cm, yttermått inklusive ram: 81x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:29:36
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr